BIO / KAPELA

Zbyněk Drda je historicky třetím vítězem pěvecké televizní soutěže Česko hledá Superstár.

Mezi jeho dosavadní největší úspěchy patří například titul Objevu roku v anketě TýTý a v téže anketě se umístil na druhém místě v kategorii zpěvák. Dále se stal skokanem roku v anketě Český slavík a získal cenu Deska roku za nejprodávanější debutové album roku.

Za mnohaletou profesionální kariéru Zbyněk v rámci své vášně procestoval nejen celou Českou republiku, ale reprezentoval naši krásnou zem například v: USA, Rakousku, Uzbekistánu, Tadjikistánu, Rusku, Švédku a mnoha dalších zemích.

V současné době koncertuje se svou novou kapelou, naplno se věnuje muzice a ve volných dnech nejraději maluje, čte a sportuje.

Tento romantický tenor ke konci roku 2018 vydal své nové CD Záhadná, kde dokazuje, že mu není cizí ani rockový projev.

Zdeněk Borecký

Trombonista, bubeník, aranžér, skladatel, dirigent a pedagog. Narodil se 4.8.1992 v Jaroměři, vystudoval Konzervatoř a VOŠ Jaroslava Ježka a Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy. Je lídrem kapel Whatrock a Factorial! Orchestra. Spolupracuje s Terezou Kerndlovou, Petrem Sovičem a jeho Golden Big Bandem Prague, Orchestrem Karla Vlacha, nahrávacím studiem Whitechickenstudio a mnoha dalšími. Podílel se na projektech jako muzikál Tři Oříšky pro Popelku, Ať Žijí Duchové, Tarzan, koncert Daniel Hůlka 25!, Pocta Českému Swingu 2018, Časy se mění 2019 aj. Učí na ZUŠ Vrané nad Vltavou a ZUŠ Kralupy hru na bicí a souborovou hru. Je držitelem ocenění ze skladatelské soutěže Karla Krautgartnera a soutěže OSA o nejlepší jazzovou skladbu.

Štěpán Kordík

Kytarista, saxofonista, baskytarista a učitel. Narodil se 7.7.1998 v Karlových Varech. Vystudoval SPŠ v Ostrově a momentálně studuje na pedagogické fakultě v Plzni obor hudební výchova v kombinaci s matematikou. Kytaru studoval u Petra Letmajera a saxofon u Luboše Víška. Vede kapelu Funky Monx a působí ve spoustě hudebních projektů různých žánrů. Spolupracuje s hudebním divadlem Hnedle-Vedle, Terezou Kerndlovou, nahrávacím studiem Whitechickenstudio a dalšími. Dále se také podílí na výchovných koncertech pro základní a střední školy. Kytaru vyučuje na ZUŠ A. Dvořáka v Karlových Varech a pod ISMFA Pilsen. Ve volném čase se věnuje nahrávání skladeb, které zpracovává se svými kolegy a přáteli.

Jan Juanito Burian

Absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka. Spolupracuje s mnoha zahraničnímiinterprety převážně z Jižní Ameriky a Španělska.Specializuje se zejména na hudbu latinsko-americkou, ale rád si zahraje takéhudbu klasickou a mnoho jiných žánrů jako je pop, jazz, blues, rock, folk,evergreeny atd.Působí jako sólový a doprovodný hráč a zpěvák v různých kapelách aorchestrech v ČR i v zahraničí. Věnuje se také kompozici a aranžování.Mezi jeho oblíbené nástroje patří kytara, piano, kubánský tres, příčnáflétna, akordeon, charango, kena, bicí a jiné perkuse.